Aktualności

Jak osiągnąć orgazm: spróbuj tych 4 sposobów

Nieważne jak dobry jest twój chłopak w łóżku. Jeśli przez większość czasu zadajesz sobie pytanie jak osiągnąć swój orgazm, ponieważ nawet się do niego nie zbliżyłeś, nie popełniaj błędu (bardzo powszechnego!) czekania, aż on da ci wielki finał. Jeśli weźmiesz sytuację do ręki (czasami w prawdziwym znaczeniu tego słowa), będziesz bardziej skłonny osiągnąć szczyt przyjemności. W istocie, liczycie na małą wielozadaniowość….

Jak osiągnąć orgazm

Wyciągnij ręce.

Stymuluj łechtaczkę podczas seksu. Albo niech twój chłopak to zrobi. Kiedy dotykasz samego siebie, musisz być pewien siebie, ponieważ, jeśli martwisz się o obrażanie go i kwestionowanie jego „savoir faire”, dostajesz odwrotny efekt. Zobaczysz…. to będzie bardzo ekscytujące widzieć cię w drodze.

Zarówno męski jak i kobiecy orgazm osiągniesz dzięki suplementom diety jakie oferuje portal Daburdirect – najlepszy wybór.

Ukradnij jego techniki.

Chłopcy są zazwyczaj dobrzy w przejmowaniu kontroli nad sytuacją, jeśli chodzi o seks. Dostosowują one stymulację, prędkość i kąt, aby zwiększyć szanse na orgazm. Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, żeby pożyczyć tę strategię? Bądź mądry i martw się o swoje potrzeby, zamiast czekać, aż je zrozumie.

Powrót do szkoły średniej

Nastoletni ruch, który jest całkowicie niedoceniany, ale bardzo skuteczny. Możesz to zrobić szczególnie wtedy, gdy masz trudności ze znalezieniem właściwego dotyku i rytmu, nawet gdy próbujesz pobudzić siebie. Ten trik działa, ponieważ kiedy pocierasz się o jego kość miednicy lub penisa (zanim on wejdzie w ciebie), twój zwierzęcy instynkt natychmiast przejmuje kontrolę i pomaga ci znaleźć właściwy ruch, abyś się nim cieszył.

Zmusić go do zrobienia dwóch rzeczy razem.

Podczas gdy on jest zajęty uprawianiem seksu oralnego, poproś go, aby cię stymulował penetrując dwoma palcami i poruszając biodrami po ustach, aby znaleźć rytm, który jest odpowiedni dla ciebie. Często znalezienie „magicznego przycisku” jest bardziej kombinacją kilku ruchów niż jednego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *