Jak zdrowo przybrać na masie?

Nie zrobimy obfitą kolację, ale tak możemy wybrać niektórych środków spożywczych zawierających zdrowe, takich jak orzechy i tłuste ryby tłuszczów. Mimo, że najczęściej jest to, że ludzie chcą schudnąć, prawda jest, że istnieje wiele osób, które trudno osiągnąć odwrotny: przyrost masy ciała.

W tym artykule oferujemy kilka wskazówek, które pomogą Ci uzyskać wagi w zdrowy sposób, zmieniając pewne rzeczy w naszej żywności, niektórych nawyków lub nawet nauka na relaks. W ten sposób, w jaki to osiągniemy zrównoważoną wagą bez tego tak negatywnie wpływa na nasze zdrowie.

zdrowe przybieranie masy

Zdrowe tłuszcze

Istnieje zły nawyk dotyczący ludzi zbyt cienki, że zużywają wszystkie nadmiar tłuszczu. Jednak ktoś, kto koszt dokarmiać nic nie należy spożywać szkodliwe tłuszcze, które nie tylko nie pozwoli Ci na wadze, ale że będzie mieć wpływ na jej zdrowie, spowoduje, że problemy analityczne, skóry lub tłustych włosów, trądzik, itp. W związku z tym, zalecamy codziennie spożywać sporą ilość zdrowych tłuszczów, że otrzymamy następującą żywność:

 1. Pierwszy tłoczone na zimno oleje roślinne: z oliwek, lnu, sezamu, kokos, itp.
 2. Suszone owoce, szczególnie orzechy makadamia i orzeszkami pinii
 3. Awokado, owoce z wysokiej zawartości tłuszczu, ale bardzo układu trawiennego i Elemento
 4. Ryby takie jak tuńczyk lub łosoś, o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych
 5. Jajko, szczególnie żółtka, który zawiera wyższa zawartość tłuszczu
 6. Mleczne liczb całkowitych, jeśli będziemy tolerować je dobrze i nie powodują problemy, takie jak nadmierne śluzu lub problemy ze skórą
 7. Dobrej jakości czerwone mięso raz w tygodniu

Zdrowe jelita

Jelito jest organem, gdzie składniki odżywcze są zrównane, a gdy nie działa poprawnie, jest możliwe, że osoba jest powyżej lub poniżej jego waga, bez względu na to, co jesz. W związku z tym musimy przestrzegać następujących wskazówek. Tutaj pomaga dobre nawodnienie organizmu oraz woda dobrawa z jej super właściwościami.

Jeśli masz zaparcia, zwiększyć spożycie błonnika, jemy suszonych śliwek, lnu nasiona, będziemy pić wody podczas dnia, itp.

Jeśli masz biegunkę, wziąć ściągające herbat ziołowych, takich jak zielona herbata lub będzie ośrodek do suplement jak węgiel drzewny. Także dający się ocenić jeśli być może niektóre żywności jest przyczyną nas reakcja alergiczna lub nietolerancji (takich jak glutenu ani laktozy), czy jest to spowodowane raczej stres lub emocjonalne

Będziemy kontrolować, że my nie mamy w sobie pasożytów i przyjmować probiotyki regularne.

Kolacja

Gdy dajemy wskazówki schudnąć zalecamy lekką kolację. W takim przypadku zrobić nie polecam obfitą kolację, ponieważ byłoby szkodliwe dla naszej wątroby i naszego odpoczynku, ale możemy wybrać niektóre pokarmy zawierające tłuszcze zdrowe jako które zacytowaliśmy już w pierwszym punkcie. I przede wszystkim nie możemy pominąć nas nigdy nie obiad.

Koktajl witaminowy

zdrowe koktajle na maseCodziennie rano, na czczo, bierzemy szklankę soku, w którym zamieszczamy łyżeczki każdego z następujących dodatków:

 • Drożdże piwne
 • Kiełki pszenicy
 • Pyłek w proszku
 • Lecytyna sojowa
 • Również dodać Cię łyżka miodu, dobrej jakości.

Ten koktajl jest ładowane z witamin i pomaga nam nabierać wagi regularnie. Pij go kilka razy dziennie. Jest to istotne, że nie możemy skakać jakiejkolwiek żywności i staram się jeść coś zawsze przedpołudniowe i połowa późno, jak garść orzechów i suszonych owoców, kanapkę i koktajl z bananów, mleka i miodu, itp.

Uważaj na nerwy

Wiele osób nerwowy znaków, które wydają się być bardzo aktywny i nie mogą spać nawet na chwilę, nie zdają sobie sprawę, że prędkość zwiększa metabolizm i że ten znak jest, co uniemożliwia im przybiera na wadze. Zaleca się tych ludzi wziąć go z trochę więcej spokoju, zdrzemnąć lub odpoczynek w ciągu dnia i, w razie potrzeby podjąć jakąś relaksujący naturalny suplement na podstawie slonecznika, melisa, Linden lub nawet Bach Kwiaty.

Śpij słodko

Snu i godziny potrzebne również jest istotne, więc ciała można uzyskać idealną wagę, zarówno, jeśli potrzebujemy, a jeśli mamy, od nocy organizm regeneruje i sald. Z tego powodu, jeśli cierpimy bezsenność mamy traktować w sposób naturalny, i zawsze dać odpowiedni priorytet na spokojny sen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *