Przedwczesny wytrysk – jak pomóc mężczyźnie z tym problemem?

przedwczesny wytryskCo mówię jest coś, że rzadko mówi się o. To jak słoń w pokoju, który nie chce Dyskutować. 1 w 3 ludzi cierpi w milczeniu, jak to nie jest coś, co jest rozmawialiśmy o otwarcie i tak to się jest pomijane.

20% – 30% mężczyzn doświadczyło go w pewnym momencie w ich życiu. I na początku, że to ma wpływ na wiele relacji!

Każdy pragnie życia wielki seks, każdy powinien móc wystąpić życia wielki seks, jednak gdy występują przedwczesny wytrysk „PW” może być wyniszczające na tak wiele sposobów.

Zobaczmy, co to właściwie jest:

Najpierw wyłączyć, medyczny wywołuje to zaburzenia erekcji, co sprawia, że wydaje się, jak nie może być zmienione lub stałe. Osobiście nie lubię tej terminologii jest już określania wyniku i nadając jej etykietę, który ma swój własny zestaw powikłań.

Osobiście lubię to nazwać erekcji wyzwanie. Z wyzwaniem, oznacza to, że ma możliwości zmiany rzeczy trzeba po prostu pracować nad tym, w związku z tym wyzwaniem. To zdejmuje krawędzi i mniejszym opłat do niego.

Medycyna również ustalić, że PE oznacza wytrysku poniżej 2 minut penetracji. Jednak PE mogą różnie wyglądać dla wielu mężczyzn.

Ostatecznie PE jest naprawdę, kiedy człowiek ma wytrysku sposób, zanim on jest rzeczywiście gotowy do. Nie mówię o trwa 20-30 minut i „oh dam”, I Come zbyt szybko.

Dla niektórych mężczyzn PE może oznaczać, że są one tak budzi przed stosunkiem, że mogą one, które albo nie ostatnio do penetracji lub po penetracji wytrysku od razu. Dla innych to dosłownie, że one w rzeczywistości tylko trwać kilka minut po wejściu do pochwy.

Niektórzy mężczyźni mogą również wystąpić PE, podczas masturbacji. Każdy jest inny z ich doświadczenia.

Jednakże prowadzi to do poczucia frustracji, upokorzenie, niepokoju, gniewu, niska samoocena i poczucie nie jest „człowiekiem na tyle”. Może to również prowadzić do winy, ponieważ nie są one seksualnie zadowoleni ani one w stanie zaspokoić swojego partnera albo i następnie, który tworzy szczepu na relacji.

Niestety cyklu utrzymuje się i to jest trochę jak myszy biegają na kole i nie wiedzą, jak dostać do doprowadzenia do zmian.

Czy wiesz, że istnieją 2 typy przedwczesnego wytrysku?

Pierwszy typ jest zazwyczaj coś, co miało miejsce swojej seksualnej całość życia. To czasami można rozpocząć od kiedy młody chłopak po raz pierwszy zaczyna odkrywania siebie i zacznij, Masturbacja. Chcą zrobić to szybko i cicho więc oni nie daj się złapać.

Dla niektórych ludzi to z kolei tworzy wzór, który nie rosną z. Czasami są one złowione się siebie, więc wstyd i poczucie winy jest ładowany do doświadczenia seksualne, która prowadzi do życia dorosłego.

Dla niektórych młodych ludzi można rozpocząć od ich pierwsze doświadczenie seksualne z inną osobą. Nerwy, super emocje i doświadczenia mogą mieć je wytrysku zbyt szybko. To można również uruchomić utworzyć wzór, który pobiera powtarzać w trakcie ich doznań seksualnych.

Inny rodzaj PE mogą wystąpić w późniejszym życiu. Jest to zwykle spowodowane przez wiele przypadków. Lęk i stres mogą być duże zasługi, gdyż może czasami nie utrzymywania erekcji. Zbyt dużo alkoholu i leków może również odgrywać rolę.

Również, gdy człowiek jest z partnerem, który nie jest szczególnie zainteresowany seks i zawsze mówi: „Pośpiesz się”, następnie tworzy nowy wzór do wytrysku szybciej. Również jeśli ich partnerka przeżywa ból one będą spieszyć jako nie chcą jej krzywdę.

Niektóre inne wyniki od doświadczania PE jest utrata libido. Może się to zdarzyć, ponieważ seks jest tak gwałtowny, że na poziomie podświadomości, człowiek może rzeczy jego libido wzywa dół jako sposób ochrony samego siebie. Problem z tym jest to, że nie jest to zajęcie się kwestią. Ignorowanie problemu nie sprawiają, że odejdzie i układać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *